خانه وردپرس افزایش سرعت وردپرس با پلاگین لیزی لود ( Lazy Load )

افزایش سرعت وردپرس با پلاگین لیزی لود ( Lazy Load )

0
206
پلاگین lazy load

به افزایش سرعت سایت وردپرس خود نیازمندید ؟ با ما همراه باشید …

داشتن عکس مخصوصاً اگر زیاد باشد باعث کاهش سرعت بارگزاری و نارضایتی کاربر و موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل می‌شود . یکی از راه‌های رفع این مشکل استفاده از لیزی لود است . با استفاده لیزی لود شما می‌توانید به‌راحتی عکس‌ها را با تأخیر برای کاربر بارگزاری کنید به‌صورتی که اصلاً کاربر این قضیه را متوجه نشود .

پلاگین لیزی لود چیست و چگونه کار می‌کند ؟

این پلاگین ها باعث می‌شوند که وقتی کاربر به صفحه شما وارد می‌شود فقط عکس‌هایی که می‌بیند بارگزاری شوند و عکس‌های زیر صفحه هنوز بارگزاری نشده‌اند . با رفتن کاربر به پایین صفحه و ادامه مطلب بقیه عکس‌ها به‌سرعت بارگزاری شده و قابل‌مشاهده هستند .

لیست بهترین پلاگین های لیزی لود

پلاگین لیزی لود وردپرس

Lazy Load

این پلاگین به‌سادگی قابل‌استفاده نیست و باید روی آن تنظیماتی انجام دهید . اگر به تنظیمات علاقه ندارید از پلاگین های دیگر استفاده کنید . این پلاگین باعث بارگزاری عکس‌ها به صورت دیرتر به کاربر خواهد شد . البته این پلاگین از طرف افرادی شناخته‌شده ارائه‌شده است .

پلاگین لیزی لود

BJ Lazy Load

با استفاده از این پلاگین می‌توانید عکس‌های پست ، بندانگشتی‌ها ، گرآوراتار و آی فریم را به‌صورت لیزی لود تنظیم کنید . برعکس Lazy Load تنظیمات بسیار ساده‌ای برای تنظیمات دارد . این پلاگین عکس‌ها بهینه‌سازی کرده و به‌صورت خودکار اندازه عکس‌ها را با قالب هماهنگ می‌کند .

بالا بردن سرعت وردپرس

 

JQuery Image Lazy WP

همان‌طور که اسم آن معلوم است این پلاگین یک JQuery برای دیر لود شدن به‌عکس اضافه می‌کند . این پلاگین بسیار ساده است و پس از نصب و فعال‌سازی کار تمام است . تنظیمات خاصی ندارد و طبق گفته نویسنده آن سریع و راحت است .

پلاگین افزایش سرعت

Image Lazy Load ( unveil.js )

این پلاگین نسخه سبک پلاگین Lazy Load است که در بالا به آن اشاره شد . این پلاگین عکس‌هایی با رزولوشن بالا و صفحات رتینا را ساپورت می‌کند . این پلاگین تنظیمات سبکی نیز دارد به همراه آپشن بارگزاری عکس در موبایل و تعداد پیکسل لود نمایش داده‌شده .

پلاگین لیزی لود برای وردپرس

Rocket Lazy Load

این پلاگین بسیار سبک باعث لیزی لود شدن در عکس‌های پست ، بندانگشتی و آواتار می‌شود . این پلاگین هیچ تنظیماتی ندارد و فقط باید نصب و فعال گردد .

بهترین پلاگین lazy load

Unveil Lazy Load

این پلاگین به سبک JQuery است که حجم آن کمتر از ۰٫۵ کیلوبایت است . بعد از نصب و راه‌اندازی به‌سادگی شروع به کار می‌کند .

سخن آخر

پیشنهاد ما به شما پلاگین BJ Lazy Load است زیرا امتحان خود را پس داده و بسیاری ازافراد از آن استفاده می‌کنند . حواستان باشد که امکان دارد قالب شما به‌صورت پیش‌فرض لیزی لود را انجام دهد . شما باید چک کنید و ببینید که عکس‌های شما با تأخیر لود می‌شوند یا خیر ، البته از آپشن fetch as google در گوگل وب مستر هم می‌توان پی برد ، اگر فقط عکس‌های بالای صفحه لود شود و عکس‌های پایین صفحه خالی باشند شما از لیزی لود استفاده می‌کنید .

مطالب بیشتر از این نویسنده مهرداد بغدادی

بررسی کنید

پاسخ به ۱۷ سوال پرتکرار در وردپرس !!

قبل از جستجو درباره مشکلات خود این مقاله بخوانید تا تمامی آنها حل شود !! بیشتر کسانیکه سای…